KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16406145
nr 1640 6145
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Pastell, Harald Lindberg (1901-1976), Sverige, "Solnedgång, Borgholm". Signerad. Bildmått: 19x23 cm, yttermått inklusive ram: 32x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:20:04
2/9 12:57:43
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg